Zaznacz stronę

Wyobraźcie sobie jak wyglądałoby życie, gdybyśmy nie potrzebowali zarabiać pieniędzy? Czy istniałyby jakieś powody, aby chodzić do pracy? Co robilibyśmy z czasem? Leżenie na kanapie, oglądanie telewizji, granie … ? Myślę, że jednak wielu z nas nadal pracowałoby. Pracowalibyśmy nad realizacją naszych pasji i spełnianiem marzeń. I kochalibyśmy taką pracę.

Od do

Większość ludzi nie jest zadowolonych ze swojej pracy. Szczególnie mocno jest to widoczne w przypadku osób pracujących u kogoś i dla kogoś. Tacy ludzie swoją pracę traktują jako przykrą konieczność, jak wyrok. Dzielą swój czas na czas roboty i czas po robocie. Żyją od weekendu do weekendu, od urlopu do urlopu i bynajmniej nie wyglądają na zadowolonych. Na pewno spotykacie takie osoby wokół siebie.

Większość to na szczęście nie to samo co wszyscy. Istnieją osoby, które o swojej pracy potrafią opowiadać z błyskiem w oku. One nie żyją w trybie od do. Te osoby wybrały najlepszy sposób na zarabianie pieniędzy. Najlepszy niekoniecznie ze względu na ilość pieniędzy, ale na jakość zarabiania.

Internet i jego siła

Internet to miejsce, gdzie bywają miliardy ludzi z całego świata.
Internet to medium, które nigdy nie śpi, jest otwarte 24 godziny przez siedem dni w tygodniu.
Internet to morze możliwości, to morze różnych potrzeb.
Internet to niezależność od miejsca w którym przebywasz. Wystarczy dostęp do sieci i możesz z niego korzystać choćby w Australii czy Ustrzykach Górnych.
Internet to niezależność od czasu. Nie musisz być non stop online. Przygotowujesz, uruchamiasz i działa.

Internet to kapitalna szansa na zarabianie pieniędzy.

Witaj

Witaj, ja mam na imię Tomek i cieszę się, że tu jesteś.
Właśnie trafiłaś (trafiłeś) na pierwszy, startowy wpis na blogu intizar.pl na którym będę pokazywał i przekonywał, że internet i pieniądze to dobre i skuteczne połączenie. Połączenie, które pozwala budować przedsięwzięcia, które potrafią zarabiać pasywnie. Połączenie, które pozwala na życie bez przywiązania do miejsca pracy, do sztywnego czasu pracy. Pozwala na życie, którym mogę dysponować tak jak chcę dużo bardziej niż w innym przypadku.

Marzenia

Wielu ludzi marzy o tym, aby wieść fajne życie. Wielu z tych ludzi kończy na myśleniu o tych marzeniach. Siedzą na kanapie w swoim salonie i marzą, że kiedyś będzie dużo lepiej, kiedyś tak będzie.

Marzenie napędzają ludzi do pokonywania samych siebie. Pozwalają im na robienie rzeczy, których nie byliby w stanie zrobić bez tych swoich marzeń. Dobrze jest mieć marzenia, swoje, własne. Marzenia, które ciągną nas za uszy do góry, zabierają marnowany czas i zamieniają go w czas próbowania, szukania, walki. W czas stawania się lepszym, w czas ulepszania świata. Nie dają spokoju i pchają ku działaniu. A jak jest działanie, to są albo będą efekty.

Jedno z moich to udowodnienie, że życie zawodowe niezależne od miejsca, oparte o internet jest możliwe, że jest realne i że w taki sposób można utrzymywać siebie i swoją całą rodzinę.

Sprawdźcie, sprawdzajcie mnie.

Założenia

  • przejrzystość i transparentność,
  • pełne w miarę możliwości opisywanie podjętych działań i wykorzystywanych narzędzi, tak, aby każdy mógł spróbować i sprawdzić na własnej skórze,
  • konkretnie i jasno określony cel finansowy i jest nim zarabianie 5tys pln/miesiąc,
  • pieniądze nie są najważniejsze, są głównym celem projektu, ale liczą się środki i sposoby, które są wykorzystywane do ich zarabiania, tylko metody etyczne, moralnie poprawne, bez oszukiwania i naciągactwa, bez wmawiania, że trzeba zdobyć (=kupić) magiczną i tajną wiedzę i już …
  • przekonanie, że jeżeli podzielisz się swoim (dobrym) doświadczeniem z innymi, to dobro powróci,
  • podzielenie się doświadczeniem przykładem, prawdziwą historią jest dużo cenniejsze niż kazania i suche wykłady,
  • spełniając własne marzenia mogę i powinienem pomagać spełniać marzenia innym ludziom,
  • ludziom warto ufać, z ludźmi warto dzielić się wiedzą i zdobytym doświadczeniem.

Turn on i do przodu

Prośba. Jeżeli pojawi się w waszej głowie jakiekolwiek pytanie czy potrzeba kontaktu to znajdziecie mnie na fan page’u FB bloga intizar.pl, na dedykowanym intizar na twitterze, pod adresem poczty internetowej: tomek@intizar.pl.

Proszę jeszcze raz: odzywajcie się, komentujcie. Razem zrobimy dużo więcej.

Keep in touch lub stay tuned.

Turn on i do przodu.

 

 

 

 

Pin It on Pinterest

Share This